Wizualizacja

Klub Bowling Rodło

Prezentujemy nową w pełni responsywną stronę internetową wykonaną na zlecenie klubu Bowling Rodło. Na opartej o system CMS stronie znajdują się m.in. aktualności z życia klubu oraz galerie z minionych imprez.

Bowling Rodło jest klubem, który narodził się w 2000 roku. Na samym początku koncepcja była taka: kręgle, kule, tory bowlingowe, ale również dyskotekowy parkiet i restauracja. Po trwających bardzo długi czas poszukiwaniach do odpowiedniego zlokalizowania tegoż przedsięwzięcia znaleziono idealne miejsce – nie dość, że w centrum Piły, to jeszcze w podziemiach znanego i cieszącego się wysoką renomą Hotelu Gromada.

W dniu dzisiejszym Bowling Rodło jest najbardziej renomowaną dyskoteką w Pile, klubem o którym mówi się w całej Polsce. Jesteśmy dumni z tego, iż posiadamy najwyższej klasy nagłośnienie i sprzęt oświetleniowy. W naszym lokalu znajdują się 2 sale taneczne z niezależnymi konsolami DJ’skimi, w których znajduje się razem 17 boksów i VIPROOM, który zapewnia wygodne siedzenie i odrobinę intymności dla naszych gości. Nasi barmani są profesjonalnie przygotowani do przyrządzania najbardziej wymyślnych drinków. O bezpieczeństwo w lokalu dba specjalnie dobrana ochrona, dzięki której nasi goście mogą poczuć się naprawdę komfortowo.

O wyśmienitą zabawę przez 5 dni w tygodniu dba 8 prezenterów dyskotekowych. Każdy z nich ma swój specyficzny styl muzyczny, co powoduje, iż w Bowlingu każda impreza jest inna. DJ-je posiadają zdolności, które sprawiają że bawiący się goście wpadają w taneczny trans i rzadko kiedy schodzą z parkietu. DJ’je grają przeróżne gatunki muzyczne, od muzyki lat 70-tych, 80-tych i 90-tych, poprzez największe hity list przebojów i czarne brzmienia amerykańskiego hip-hopu, po specyficzną muzykę house.

Zastosowane technologie

HTML5
PHP
MySQL
CSS3
jQuery
RWD
System CMS
Adobe Photoshop
Optymalizacja SEO