Opis stanowiska:

  • Efektywna obsługa i pozyskiwanie klientów (telefon, e-mail),
  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych i jakościowych,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z potencjalnymi Klientami firmy,
  • Budowanie świadomości nowoczesnej marki zorientowanej na potrzeby Klientów.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w sprzedaży rozwiązań branży IT lub reklamowej,
  • Umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych z kontrahentami,
  • Przedsiębiorczości, inicjatywy i samodzielności,
  • Wysokich umiejętności negocjacyjnych,
  • Nastawienia na osiąganie celów i etycznego podejścia do biznesu,
  • Wykształcenia min. średniego,
  • Mile widziana znajomość nowoczesnych technologii.

Współpracując z nami masz pewność, że:

  • Będziesz miał pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej i rozpoznawalnej pozycji rynkowej,
  • Otrzymasz zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • Twoje wynagrodzenie będzie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • Pracujesz na nowoczesnych narzędziach,
  • Pracujesz w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym klimatyzowanym biurze.