K2 Inwest |

Case Study
wprowadzenie

O kliencie.

Deweloper K2 Invest to dynamicznie rozwijająca się firma, która współpracuje wyłącznie z najwyższej klasy uznanymi architektami. K2 Invest to developer, który postanowił postawić na bardzo wysoką jakość oraz najwyższy standard wykonania. Równocześnie firma olbrzymią wagę przywiązuje do tego by lokalizacje, w których realizuje inwestycje były piękne i atrakcyjne. Takie podejście i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów o nowym mieszkaniu sprawiło, że realizowane przez K2 Invest inwestycje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

#1d1d1b
R 29 G 29 B 27
#16253f
R 22 G 37 B 63

Pod potrzeby kompleksowej budowy wizerunku wykorzystaliśmy typografię, która doskonale wpisała się we wszelkie założenia oraz unikalny charakter marki K2 Inwest.

Din Pro a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y zA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Strona internetowa dewelopera

Strona www.

Na zlecenie K2 Inwest przygotowana została profesjonalna strona internetowa dla dewelopera Nowoczesna strona internetowa przybliża firmę potencjalnym klientom w skuteczny sposób prezentuje wszystkie realizacje deweloperskie naszego Partnera. W trakcie realizacji projektu strony www wykorzystaliśmy fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne osiedli mieszkaniowych przygotowane przez nasz zespół specjalistów. Finalnie przygotowana została nowoczesna i intuicyjny strona internetowa.

Rezultaty

Co zrobiliśmy?

  • logo dla dewelopera
  • wizerunkowa strona internetowa
  • fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne
Realizacje

Inne kompleksowe realizacje.

Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystkie” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.