K2 Inwest |

Case Study
wprowadzenie

O kliencie.

Deweloper K2 Invest to dynamicznie rozwijająca się firma, która współpracuje wyłącznie z najwyższej klasy uznanymi architektami. K2 Invest to developer, który postanowił postawić na bardzo wysoką jakość oraz najwyższy standard wykonania. Równocześnie firma olbrzymią wagę przywiązuje do tego by lokalizacje, w których realizuje inwestycje były piękne i atrakcyjne. Takie podejście i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów o nowym mieszkaniu sprawiło, że realizowane przez K2 Invest inwestycje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

#1d1d1b
R 29 G 29 B 27
#16253f
R 22 G 37 B 63

Pod potrzeby kompleksowej budowy wizerunku wykorzystaliśmy typografię, która doskonale wpisała się we wszelkie założenia oraz unikalny charakter marki K2 Inwest.

Din Pro a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y zA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Strona internetowa dewelopera

Strona www.

Na zlecenie K2 Inwest przygotowana została profesjonalna strona internetowa dla dewelopera Nowoczesna strona internetowa przybliża firmę potencjalnym klientom w skuteczny sposób prezentuje wszystkie realizacje deweloperskie naszego Partnera. W trakcie realizacji projektu strony www wykorzystaliśmy fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne osiedli mieszkaniowych przygotowane przez nasz zespół specjalistów. Finalnie przygotowana została nowoczesna i intuicyjny strona internetowa.

Rezultaty

Co zrobiliśmy?

  • logo dla dewelopera
  • wizerunkowa strona internetowa
  • fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne
Realizacje

Inne kompleksowe realizacje.