Rubi Juice |

Case Study
wprowadzenie

O kliencie.

Rubi Juice jest producentem naturalnych soków NFC z owoców 100%, bez cukru i konserwantów. Marka założona została przez Rodzinne Gospodarstwo sadownicze z wieloletnim doświadczeniem. Nasz Partner pozyskuje owoce wykorzystywane do produkcji soków z własnych upraw. Nasz klient poza produkcją soków oraz sadownictwem, zajmuje się również usługami tłoczenia dla własnych partnerów biznesowych. Wieloletnia tradycja, doświadczenie oraz technologie, którymi dysponują gwarantują, klientom najwyższą jakość produkowanych owoców i soków. Ponadto produkcja naszego klienta opiera się o Certyfikat IPO i Global Gap, dzięki którym spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania rynku. Jeśli sok NFC 100% to tylko od Rubi Juice.

Wizerunkowa strona internetowa

Strona www.

Dla marki Rubi Juice przygotowaliśmy profesjonalną strona www ze sklepem internetowym. Zgodnie z założeniami poczynionymi podczas spotkań z Klientem wypracowaliśmy dedykowane rozwiązanie, które sprawi, że składanie zamówień przez osoby zamawiające produkty Rubi Juice będzie intuicyjne i wygodne. Każdy z produktów ma możliwość wyboru pojemności opakowania oraz opcji dodatkowych. Zaprojektowany i zaprogramowany przez nasz Zespół sklep internetowy jest przejrzysty i intuicyjny, dzięki czemu cały proces zakupowy jest łatwy i bezproblemowy.

Kampanie reklamowe

Kampanie reklamowe social media.

Dla marki Rubi Juice, stworzyliśmy całkowicie nowy key visual, dzięki czemu nadaliśmy marce świeży i soczysty jak soki wizerunek. Na podstawie nowej linii graficznej, nasz zespół stworzył oryginalne i ciekawe grafiki, które były publikowane na profilach firmowych w mediach społecznościowych oraz wykorzystywane do prowadzenia skutecznych działań reklamowych. Dla naszego Partnera przygotowaliśmy skuteczny plan marketingowy, w oparciu o 3 rodzaje kampanii reklamowych, dzięki którym udało nam się zbudować rozpoznawalność Marki.

Kreacja graficzna

Projekt opakowania.

Na zlecenie naszego Klienta, zaprojektowaliśmy całkowicie nowe, ekologiczne opakowanie kartonowe na soki, które podkreśla tożsamość marki Rubi Juice. Zrealizowany projekt opakowania w 100% oddaje wizerunek firmy i tworzy spójną całość z innymi zrealizowanymi projektami dla naszego Klienta.

Rezultaty

• wizerunkowa strona internetowa ze sklepem
• projekt opakowania na produkty
• kampanie reklamowe w mediach społecznościowych
• key visual

Realizacje

Inne kompleksowe realizacje.