Vitis Cosmetics |

Case Study
wprowadzenie

O kliencie.

Vitis Cosmetics jest producentem najwyższej jakości naturalnych kosmetyków. Resweratrol, który jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów jest główną substancją odpowiedzialną za wysoką skuteczność w pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Nasz Partner pozyskuje go z winogron z własnej plantacji. Używając produkty marki Vitis Cosmetics masz pewność, że produkt został stworzony z najwyższą starannością i dbałością o to by był wysoce skuteczny i dbał o Twoją skórę. Kosmetyki Vitis Cosmetics to doskonały wybór.

Wizerunkowa strona internetowa

Strona www ze sklepem.

Dla naszego Partnera Vitis Cosmetics utworzona została przez nasz zespół profesjonalna strona www ze sklepem.  Wysokiej jakości projekt strony internetowej skutecznie buduje profesjonalny wizerunek naszego Partnera oraz buduje zaufanie co do znajdujących się w ofercie produktów. Podczas tworzenia projektu wykorzystany został wizerunkowy film promocyjny, wysokiej jakości zdjęcia produktowe oraz przygotowane przez naszych specjalistów wysokiej jakości fotorealistyczne wizualizacje 3D. Zbudowany sklep www jest intuicyjny i sprawia, że proces składania zamówień na kosmetyki jest dziecinnie prosty. Profesjonalny sklep internetowy skutecznie odpowiada za budowę pozytywnego wizerunku Vitis Cosmetics.

Profesjonalny film promocyjny

Film wizerunkowy.

Nowoczesny film promocyjny dla firmy będącej producentem kosmetyków powstał w związku ze zleconą nam budową wizerunku dla Vitis Cosmetics. Profesjonalny film wizerunkowy buduje pozytywny wizerunek naszego Partnera. Promocyjny film dla firmy Vitis Cosmetics podkreśla unikalny charakter produktów. Promocyjny film skutecznie buduje wizerunek wysokiej jakości produktów. Profesjonalny film wizerunkowy został wykorzystany przez naszego Partnera w komunikacji z klientami Vitis Cosmetics w mediach społecznościowych.

Kampanie reklamowe

Kampanie social media.

Na zlecenie Vitis Cosmetics przygotowaliśmy wysoce skuteczne kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Nasz zespół grafików stworzył wyjątkowe grafiki pod Social Media, które były publikowane w mediach społecznościowych. Równocześnie wysokiej jakości grafiki były wykorzystane by prowadzić kampanie reklamowe w social media

Fotorealistyczne wizualizacje produktów

Wizualizacje produktowe.

Dla Vitis Cosmetics przygotowaliśmy także wysokiej jakości fotorealistyczne wizualizacje produktowe. Tworząc wizualizacje  3D produktów zbudowaliśmy modele wszystkich opakowań. Każdy kosmetyk został poddany renderingowi oraz profesjonalnej obróbce graficznej. W wyniku zrealizowanych prac powstały wysokiej jakości wizualizacje 3D kosmetyków, które wykorzystane zostały w materiałach promocyjnych firmy.

Rezultaty

Co zrobiliśmy?

  • profesjonalny sklep internetowy
  • nowoczesny film wizerunkowy
  • zdjęcia produktowe
  • fotorealistyczne wizualizacje produktowe
  • kampanie reklamowe w mediach społecznościowych
Realizacje

Inne kompleksowe realizacje.

Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystkie” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.