Wizualizacja

GYM Factory Fitness & Squash Center

Na zlecenie centrum rekreacji GYM Factory wykonaliśmy w pełni responsywną stronę internetową opartą o dedykowany system zarządzania treścią.

Gym Factory to jedyny tego typu obiekt sportowo-rekreacyjny w Pile. Powstało ono z miłości do sportu, zamiłowania do aktywnego wypoczynku oraz chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla Piły.
GYM Factory to nie tylko wysiłek fizyczny, to miejsce spotkań i relaksu przyjaciół, znajomych, a także całych rodzin. Pragniemy stworzyc atmosferę przyjazną dla wszystkich grup wiekowych począwszy od kilkulatków a skończywszy na seniorach. W tym celu dla najmłodszych przygotowano FUN Factory czyli przestronną salę zabaw, w której znajdą się m.in. dwa pomieszczenia urodzinowe i wiele innych atrakcji.
Klub na chwilę obecną zajmuje 2 tysiące m powierzchni, na którą składaja się: sala maszyn siłowych i cardio, 2 sale fitness, sala do rowerów (GF Ride), 3 profesjonalne korty do Squasha, przestrzenne szatnie z Saunami, Bar/Kawiarnia oraz FUN Factory – czyli największy w Pile wewnętrzny plac zabaw dla dzieci.

Zastosowane technologie

HTML5
PHP
MySQL
CSS3
jQuery
RWD
Dedykowany system CMS
Adobe Photoshop
Optymalizacja SEO