Wizualizacja

Mrotek Auto Serwis

Na zlecenie firmy Mrotek Auto Serwis przygotowaliśmy w pełni mobilną (responsywną) stronę internetową autoryzowanego serwisu firmy Continental.

Historia firmy sięga 1998 roku i jest ściśle powiązana z obsługą samochodów osobowych i dostawczych w zakresie serwisu opon i felg. Początkowo warsztat był zlokalizowany przy ulicy Śniadeckich w Pile, jednak w związku z dynamicznym rozwojem działalności przenieśli siedzibę do większego i lepiej dostępnego dla Klientów miejsca – ulicę Poznańską w Pile.

Po ponad 10 latach działania, w celu zwiększenia atrakcyjności oferty i lepszego dopasowania do oczekiwań Partnerów, poszerzyli działania o wynajem samochodów osobowych i dostawczych.
W związku z dalszym rozwojem przedsiębiorstwa, zdecydowali się na kolejną zmianę lokalizacji i przeniesienie się na ulicę Naftową, zlokalizowaną tuż przy ulicy Philipsa w Pile.
Od 2013 roku ich usługi obejmują wynajem samochodów osobowych i dostawczych, serwis felg i opon, a także mechanikę samochodową wraz z kompleksowym serwisem klimatyzacji.

Zastosowane technologie

HTML5
PHP
MySQL
CSS3
jQuery
RWD
System CMS
Adobe Photoshop