WordPress/WooCommerce Developer

Opis stanowiska:

  • Budowa dedykowanych rozwiązań opartych o WordPress/WooCommerce – zarówno front- jak i back-end
  • Budowanie autorskich szablonów WordPress
  • Implementacja projektów graficznych z Figmy/Adobe XD
  • Serwisowanie i rozbudowa istniejących serwisów i sklepów internetowych
  • Wsparcie techniczne/utrzymanie serwisów klientów
  • Czynny udział w tworzeniu wyjątkowych projektów on-line
  • Tworzenie i modyfikacja istniejących (autorskich) motywówa WordPress, w tym dostosowywanie stylów CSS i skryptów JS
  • Tworzenie autorskich pluginów WP w oparciu o potrzeby biznesowe Klientów
  • Tworzenie funkcjonalności w języku PHP w celu rozbudowy WordPressa

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 2 lata doświadczenia branżowego przy projektach komercyjnych
  • Bardzo dobrej znajomości WordPress/WooCommerce
  • Znajomości PHP (Sage10, Laravel lub podobne), JavaScript (TypeScript), SCSS (Tailwind)
  • Precyzji i dokładności przy wdrażaniu projektów (pixel perfect)
  • Praktycznej znajomości zagadnień związanych z optymalizacją WordPressa
  • Znajomości ACF
  • Podstawowej znajomości systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
  • Podstawowej znajomości SEO

Mile widziane:

  • Znajomość jednego z frameworków frontendowych (React, VUE.js)
  • Znajomość PrestaShop 1.7+
  • Doświadczenie w REST API
  • Znajomość Linux/Docker

Współpracując z nami masz pewność, że:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (w tym roku obchodzimy 18 urodziny)
  • Elastyczność w formie zatrudnienia UoP/B2B/Umowa Zlecenie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania – zawsze na czas
  • Realny wpływ na rozwój swojego obszaru i firmy
  • Dużą samodzielność działania i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w klimatyzowanym biurze
  • Płatny urlop – niezależnie od formy współpracy
  • Budżet rozwojowy

Miejsce pracy: 64-920 Piła, ul. Wenedów 6E/1U